Menu Close

Struktura

Skład podkomisji ds. Służby Liturgicznej Konferencji Episkopatu Polski:

Przewodniczący: Abp Józef Górzyński

Konsultorzy:

  • Ks. Mirosław Dziegiński
  • S. Iwona Kopacz PDDM
  • Ks. Andrzej Magdziarz
  • Ks. Krzysztof Ora
  • Ks. Stanisław Szczepaniec
  • Ks. Sławomir Zawada

 

Krajowy Duszpasterz Służby Liturgicznej:

ks. Krzysztof Ora, +48 609 830 588, kdsl@episkopat.pl

 

Diecezjalni Duszpasterze Służby Liturgicznej:

Archidiecezja białostocka

  • ks. Wojciech Rogowski

Diecezja bielsko-żywiecka

  • ks. Przemysław Gawlas

Diecezja bydgoska

  • ks. Karol Rawicz-Kostro
  • ks. Grzegorz Białek

Archidiecezja częstochowska

  • ks. Mateusz Olejnik

Diecezja drohiczyńska

  • ks. Mateusz Gołoś

Diecezja elbląska

  • ks. Piotr Chmura
  • Ks. Mateusz Kaźmierczak

Diecezja ełcka

  • ks. Piotr Bączyński
  • ks. Dariusz Konopko

Archidiecezja gdańska

  • ks. Adam Dzionk

Diecezja gliwicka

  • Adrian Kaszowski

Archidiecezja gnieźnieńska

  • ks. Jakub Dębiec

Diecezja kaliska

  • ks. Mateusz Paprocki

Archidiecezja katowicka

  • ks. Cezariusz Wala
  • ks. Piotr Kędzior
  • ks. Paweł Gajda

Diecezja kielecka

  • ks. Mateusz Szostak
  • ks. Ireneusz Kamiński
  • ks. Adam Majewski

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska

  • ks. Patryk Wojcieszak

Archidiecezja krakowska

  • ks. Artur Czepiel

Diecezja legnicka

  • ks. Mateusz Rycek

Archidiecezja lubelska

  • ks. Marcin Grzesiak

Diecezja łomżyńska

  • ks. Grzegorz Karwowski

Diecezja łowicka

  • ks. Jarosław Łękarski
  • ks. Piotr Jóźwiak

Archidiecezja łódzka

  • ks. Piotr Kępniak

Archidiecezja warmińska

  • ks. Wojciech Kotowicz
  • Ks. Grzegorz Antczak

Diecezja opolska

  • ks. Zygfryd Waskin

Diecezja pelplińska

  • ks. Grzegorz Miotk
  • ks. Stanisław Mejer

Diecezja płocka

  • Sławomir Ambroziak
  • ks. Mateusz Jesień

Archidiecezja poznańska

  • ks. Maciej Wegner

Archidiecezja przemyska

  • ks. Tomasz Biedka
  • ks. Łukasz Liszka

Diecezja radomska

  • ks. Mariusz Chamerski

Diecezja rzeszowska

  • ks. Dominik Leniart

Diecezja sandomierska

  • ks. Damian Szypuła
  • ks. Wojciech Zając

Diecezja siedlecka

  • Ks. Celiński Łukasz

Diecezja sosnowiecka

  • ks. Marcin Lech
  • ks. Łukasz Tkaczyk

Archidiecezja szczecińsko-kamieńska

  • ks. Kryspin Gasiulewicz

Diecezja świdnicka

  • ks. Łukasz Basisty

Diecezja tarnowska

  • ks. Sylwester Brzeźny

Diecezja toruńska

  • ks. Krzysztof Olaś

Archidiecezja warszawska

  • ks. Daniel Szafarz

Diecezja warszawsko-praska

  • ks. Łukasz Krupa

Diecezja włocławska

  • ks. Zbigniew Łukasik

Archidiecezja wrocławska

  • ks. Łukasz Piłat

Diecezja zamojsko-lubaczowska

  • ks. Mateusz Kopa

Diecezja zielonogórsko-gorzowska

  • ks. Bartosz Warwarko